İnternet bağlantısı yok...
İnternete yeniden bağlanıldı...

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün görsellerinin %90’ı kendi ekibimiz tarafından çekilmektedir. Farklı renk veya modelin size gelmesi söz konusu değildir.
Siparişleriniz aynı gün (mesai saatleri içerisinde) Paketlenip Ptt kargo ile gönderilmektedir.
Siparişleriniz ( 3-7 iş günü) teslim edilmektedir. Bulunduğunuz konumun ilçe/köy/kasaba durumuna göre farklılık gösterebilmektedir.
Yapacağınız tüm alışverişlere Kargo ücreti ( 50TL ) Varsa kapıda ödemeniz +20TL eklenmektedir. Yapacağınız alışverişlerin ücretini havale(EFT) yapmanız durumunda kapıda ödeme ücreti  tahsil edilmemektedir.
İade ve İptal - asligiyim.com

İade Süreci
Asligiyim.com aracılığıyla sipariş vermiş olduğunuz ürün veya ürünlerin teslim  alındıktan sonra herhangi bir sebeple iade etmek istediğinizde aşağıdaki prosedürler uygulanmaktadır.
Sipariş teslim alınma tarihinden itibaren 3 iş günü içerisinde iade talebinizi 0542 272 43 13 numaralı Müşteri Hizmetlerimize iletmeniz gerekmektedir. İade ürünleriniz anlaşmalı kargo firmalarımız ile tarafımıza ulaştırılmalıdır. İadeniz firmamıza ulaştıktan sonra  müşteri hizmetleri temsilcilerimiz sizlerle iletişime geçerek en kısa sürede iade işlemini tamamlamaktadır. 

İade işlemlerinde dikkat edilmesi gerekenler:

1. Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olmalıdır. 
2. İade işlemlerinde ürünler, orijinal fatura nüshalarıyla birlikte iade sebebini açıklayıcı bir yazıyla tarafımıza gönderilmelidir.
3. Anlaşmalı kargo şirketleri dışında herhangi bir kargo şirketi ile gönderilen iadeler tarafımızdan kabul edilememektedir.


İade Edilemeyen - Cayma Hakkı Bulunmayan Ürünler

1. Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler. 
2. Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler.
3. Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan ürünlerden; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler. Örneğin İç giyim, kozmetik, bijuteri ürünleri iade kapsamında değerlendirilmez.


İadeniz depomuza ulaştıktan sonra kayıtlı e-posta adreslerinize bilgilendirme e-maili veya kayıtlı cep telefonu numaranıza SMS/WhatsApp mesajı en kısa süre içerisinde iletilmektedir.

İadenizin onayına istinaden tarafınıza kayıtlı iletişim numaranızdan ulaşım sağlanarak bilgilendirme yapılır ve ürün bedeli hangi ödeme tipini seçtiyseniz aynı şekilde 7 iş günü içerisinde tarafınıza iade edilir. Kredi kartlarıyla ilgili yapılan iadelerde, banka sistemleri arası iletişim süresi olduğundan, iade edilen tutarın kartınıza yansıması 48 saat içerisinde gerçekleşmektedir. Ücret iadenizin hesabınızda görünmemesi durumunda öncelikli olarak bankanızla görüşmenizi tavsiye ederiz. 


İptal Süreci
Sipariş adımlarını tamamlayarak ödemenizi gerçekleştirdikten sonra siparişinizin iptali için talep oluşturabilirsiniz. Talebinizi oluşturmak için sipariş numaranızla birlikte 0 542 272 43 13  numaralı WhatsApp destek hattımıza bilgilendirmeniz veya müşteri panelinden siparişlerim adımında iptal seçeneğini seçerek siparişinizi iptal etmeniz gerekmektedir.
Faturası kesilen siparişlerde iptal süreci sonlanmış olup iade süreci uygulanmaktadır. İade süreçlerinde kargo ücreti müşteriye aittir. Kusurlu olmayan ürünlerin/siparişlerin iadesi durumunda gönderim ve iade kargo tutarları müşteriye aittir.
 
Kargonuzu teslim aldıktan 3 iş günü içerisinde değişim uygulayabilirsiniz.
 
  1. Değişim kargo ücretleri, gidiş ve dönüş olmak üzeri toplam 140 TL ücret tarafınızdan karşılanmaktadır.
  2. Sitemizde bulunan değişim veya iade formlarını doldurup işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  3. Değişim süresi, ürünleri teslim aldığınız günden itibaren 3 iş günüdür. Aksi halde ürünler tekrar tarafınıza gönderilmektedir.
 
  1.  Kullanılmış, yıkanmış, vb. durumlardaki ürünlerde değişim yapılmamaktadır.
  2. Hijyen koşulları gereği, iç giyim ürünlerimizde kesinlikle değişim yoktur.
Yükleniyor...